gtag(

banner112

banner114

banner113

banner115

banner116

banner117

banner118

banner119

banner120

banner85
banner121
banner106

sedef hastalığı nasıl geçer ?

06 Kasım 2013 Çarşamba 22:40
Bu haber 459 kez okundu

sedef hastalığı nasıl geçer ?

sedef hastalığı  nasıl geçer ?
banner107
  sedef hastalığı  nasıl geçer ?

        Ülkemizde ve dünyada kullanılan çeşitli Sedef hastalığı   tedavileri vardır.  Hekimden hekime bu tedavi seçenekleri farklılık göstermesine rağmen çoğunlukla hastanın klinik bulguları ve belirtilerinin şiddetine göre verilen tedavilerle yüksek oranda düzelme sağlanır. Kısacası  Topikal tedaviler Deriye uygulanan pomadlar, kremler, solüsyonlar Nemlendiriciler, yumuşatıcılar  (hafif hastalıkta kullanılır) Fototerapi  UVB, PUVA, en sık tercih edilen tedavilerdir.

Sedef hastalığı   geç tedavi edilirse Sedef hastalığı olan kişi hastalık esnasında ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilir. Sedef hastalığı   olan kişi bu hastalığı  hafif şekilde ve kısa sürede geçireceği hastalığı çok daha ağır ve uzun süre geçirebilir. Buda hem hayat konforunu bozabilir hem de iş gücü kaybına neden olabilir.

Sedef hastalığı   tedavisi için yasal Uyarı: Unutmayın  sedef hastalığı  tedavisini tıp doktorları vermelidir. Tıp doktoru olmayan kişiler eczacılar veya diğer sağlık personeli gibi kişilerin ilaçla hastaları tedavi etmeye kalkışması hastalarda öldürücü sonuçlara neden olabilir. Yarım doktor öldürür.  Aynı şekilde bir hasta sedef hastalığı  tedavisi  için başka bir hastanın ilaçlarını kullanmamalıdır. Bu şekilde ölen bir çok hasta vardır. Bu yüzden tıp doktoru değilseniz sedef hastalığı    tedavisi için   kendi kendinizi adını dozunu yan etkilerini  kullanım sürelerini bilmediğiniz ilaçlarla tedavi etmeye kalkışmayın. Zaten  sedef hastalığı için tıbbi terimleri  doğru şekilde anlamanız imkansızdır.

Eğer tıp doktoru iseniz detaylı sedef hastalığı  tedavisi  için aşağıdaki www.ilyasyolbas.com  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Eğer doktor değilseniz lütfen bu web sitesini ziyaret etmeyiniz.

 

    HYPERLINK "http://www.saglikmeydani.com/hastaliklar/cildiye/sorularla-sedef-hastaligi-h354.html"                                                                                                  DEVAMI

Konuyla İlgili Daha GENİŞ BİLGİ VE ANA KONU için buraya tıklayınız.

DİKKAT: Yukarıdaki konu ve konu ile ilgili diğer merak ettiğiniz sorularınızın cevapları yukarıdaki linki tıklamanız yeterlidir. Konular ilgili uzman doktorlar ve kişiler tarafından çok geniş  bir şekilde hem yazılı hem de görsel  video destekli olarak en geniş ve en doğru bilgiler içerecek şekilde hazırlanmıştır.
banner83
banner62

Yorum Gönder