gtag(

banner114

banner113

banner115

banner116

banner117

banner118

banner121

Sorularla ANJİO ÖDEM

18 Mart 2013 Pazartesi 16:45
Bu haber 10257 kez okundu

Anjio ödem nedir? Anjio ödem kısacası vucutta alerji reaksiyonu olarak tanımlanır tüm iç organlarda mukozalarda lezyonlar şişmeler kaşınmaar, kızarıklık olabilir.. Verdiği rahatsızlık nedeniyle bir yada birden çok organı etkileyebilen, hastalarda büyük rahatsızlığa neden olan çeşitli nedenler nedeniyle gelişen ,kişiden kişiye farklı bulgu ve belirtiler gösterebilen doktorlar tarafından tedavi edilebilen toplumda sık rastlanılan bir hastalıktır.

Sorularla  ANJİO ÖDEM
 Anjio ödem  nedir?

Anjio ödem    kısacası   vucutta alerji reaksiyonu  olarak tanımlanır  tüm iç organlarda mukozalarda lezyonlar şişmeler kaşınmaar, kızarıklık olabilir.. Verdiği rahatsızlık nedeniyle  bir yada   birden çok organı etkileyebilen, hastalarda büyük rahatsızlığa neden olan   çeşitli  nedenler  nedeniyle  gelişen ,kişiden kişiye farklı bulgu ve belirtiler gösterebilen doktorlar tarafından tedavi edilebilen  toplumda sık rastlanılan bir hastalıktır.

 

Anjio ödem resmi (resimlerini), görüntüsü (görüntüleri)

Anjio ödem resimlerini ve görüntülerini  aşağıdaki web adresini tıklayarak görebilirsiniz.

https://www.google.com.tr/search?q=anjio+%C3%B6dem&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=tr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=0WyzUKidCo-L4gTyvIDoBw&biw=1680&bih=886&sei=02yzUL6mNcSHhQeBpoBA

 

Anjio ödem  nasıl bir hastalıktır?

Anjio ödem herhangi bir şeye karşı gelişen   alerjye   bağlı gelişen ve genelde tedavi ile tam olarak düzelen ama bazen de tekrarlayabilen bir hastalıktır. Anjio ödem  mutlaka doktorlar tarafından ilaçla tedavi edilmelidir. Yoksa Anjio ödem  ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Bu yüzden mutlaka Anjio ödem  iyi bir şekilde tedavi  edilmelidir.

 

Anjio ödem  çeşitleri nelerdir.

Akut Anjio ödem

Anjio ödem  genel olarak akut  Anjio ödem   ve   kronik  Anjio ödem  tipi olarak iki tipten oluşur.  akut  Anjio ödem  1-6 haftadan kısa sürerken   ve   kronik  Anjio ödem  tipi 6 haftadan daha uzun sürer.   akut  Anjio ödem   belirtileri   ve   kronik  Anjio ödem  belirtileri   genelde  farklılık gösterir.. akut  Anjio ödem   nedenleri   ve   kronik  Anjio ödem  nedenleri   genelde  farklı olabilir..  akut  Anjio ödem   tedavisi   ve   kronik  Anjio ödem  tedavisi farlı şekilde olabilir.  

 

 

Anjio ödem  nedenleri nelerdir?

Anjio ödem  sebepleri ve  nedenleri arasında bir çok neden sayılabilir. İdiyopatik, yiyecekler, böcek sokması, ilaçlar, kan ürünleri, enfeksiyonlar  tasta su güneş hemen herşey bir neden olabilir.  Ailevi, çevresel faktörler, kişinin bünyesinin durumu  alerjik bünyeye sahip olma gibi  nedenler Anjio ödem  için başlıca nedenlerdir. Kişiler bu nedenlerden biri yada bir çoğuna bağlı olarak Anjio ödem  olabilirler. Bu nedenlerin veya sebeplerin engellenmesi Anjio ödem gelişimini ve şiddetini otomatikman engeller.

 

Anjio ödem  belirtileri nelerdir?

Anjio ödem bulguları ve  belirtileri bebeklerde, çocuklarda ve yetişkin gibi farklı yaş gruplarında farklı olarak ortaya çıkabilir. En sık görülen   Anjio ödem  belirtileri ve bulguları  arasında  bir çok neden sayılabilir. Bunlarda en sık görülen belirtiler   en önemli belirtisi ciltte kızarıklık , şişme ve kaşıntı     gibi belirtilerdir.   Anjio ödem  olan  bireylerde bu belirtilerin biri yada bir çoğu bulunabilir. Anjio ödem   belirtiler kişiden kişiye göre farklı şiddette ve sıklıkta ortaya çıkabilir.  Anjio ödem  olanlarda uygun bir tedavi ile bu belirti  ve  bulgularda belirgin düzelme görülür.

        ** Akut ürtiker ve anjio ödem beraber bulunabilir.

Anjio ödem: Dermisin alt kısmı ve subkutisin ani ve belirgin olarak şişmesidir.

** Göz kapakları, dudak, dil, dış genital organlar, üst solunum yolu ve gis mukoza ödemi ile karakterize

** Kaşıntıdan ziyade ağrılı

** Düzelme 72 saate kadar uzayabilir

Bazen nefes tıkanması yapıp ölüme neden olabilir.

 

Anjio ödem  tanısı nasıl konulur?

Anjio ödem   tanısı  fizik muayene, laboratuar testleri ve diğer testler ile tanısı tecrübeli doktorlar tarafından rahatlıkla konulur. Anjio ödem  tanısı laboratuar testleri ve diğer testler normal olduğunda sadece fizik muayeneye göre bile tanısı konulabilir. Muayene, hikaye ve kan testleri gibi  tanı yöntemleri Anjio ödem   tanısı en sık kullanılan tanı testleridir. Özellikle çocuklarda tüm testlere rağmen Anjio ödem   tanısı koymak oldukça zordur.

Ayırıcı Tanı

Böcek sokması reaksiyonu: Lezyon ortasında nokta şeklinde ısırık yeri bulunur.

Viral döküntü: Eşlik eden başka bulgular vardır.

Eritema multiforme minör: Tipik hedef lezyonlar bulunur.

Ürtikeryal vaskülit: Lezyonlar basmakla solmaz ve 24 saatten uzun sürer. Genellikle antihistaminiklere yanıtsızdır ve durumun kontrol altına alınması için sıklıkla kortikosteroidlere ihtiyaç duyulur. Biyopsi gereklidir. Uzman görüşü alınmalıdır.

 

Anjio ödem   tedavisi nasıl olur ? . Anjio ödem   tedavisi nedir? . Anjio ödem  ne iyi gelir ? Anjio ödem  nasıl geçer ?

Ülkemizde ve dünyada kullanılan çeşitli Anjio ödem   tedavileri vardır.  Hekimden hekime bu tedavi seçenekleri farklılık göstermesine rağmen çoğunlukla hastanın klinik bulguları ve belirtilerinin şiddetine göre verilen tedavilerle yüksek oranda düzelme sağlanır. Kısacası  anti alerjik ilar, gereğinde steroid ve adrenalin gibi  tedaviler en sık tercih edilen tedavilerdir.

Anjio ödem   geç tedavi edilirse Anjio ödem olan kişi hastalık esnasında ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilir. Anjio ödem   olan kişi bu hastalığı  hafif şekilde ve kısa sürede geçireceği hastalığı çok daha ağır ve uzun süre geçirebilir. Buda hem hayat konforunu bozabilir hem de iş gücü kaybına neden olabilir.

Anjio ödem   tedavisi için yasal Uyarı: Unutmayın  Anjio ödem  tedavisini tıp doktorları vermelidir. Tıp doktoru olmayan kişiler eczacılar veya diğer sağlık personeli gibi kişilerin ilaçla hastaları tedavi etmeye kalkışması hastalarda öldürücü sonuçlara neden olabilir. Yarım doktor öldürür.  Aynı şekilde bir hasta Anjio ödem  tedavisi  için başka bir hastanın ilaçlarını kullanmamalıdır. Bu şekilde ölen bir çok hasta vardır. Bu yüzden tıp doktoru değilseniz Anjio ödem    tedavisi için   kendi kendinizi adını dozunu yan etkilerini  kullanım sürelerini bilmediğiniz ilaçlarla tedavi etmeye kalkışmayın. Zaten  Anjio ödem için tıbbi terimleri  doğru şekilde anlamanız imkansızdır.

 

Anjio ödem   reçetesi

Anjio ödem   reçetesi için yasal Uyarı: Unutmayın  Anjio ödem   reçetesi   tıp doktorları vermelidir. Tıp doktoru olmayan eczacı sağlık personeli dahil diğer kişilerin  Anjio ödem reçetesi yazarak  ilaçla hastaları tedavi etmeye kalkışması hastalarda öldürücü sonuçlara neden olabilir. Aynı şekilde  Anjio ödem     için  bir hasta başka bir hastanın ilaçlarını kullanmamalıdır. Çünkü reçete hastanın kendisine özeldir. Bu şekilde ölen bir çok hasta vardır. Bu yüzden tıp doktoru değilseniz hekim tarafından yazılmış  Anjio ödem reçetesi   yoksa   kendi kendinizi adını dozunu yan etkilerini  kullanım sürelerini bilmediğiniz ilaçlarla tedavi etmeye kalkışmayın.  Zaten Anjio ödem    için tıbbi terimleri  doğru şekilde anlamanız imkansızdır.

Bu Anjio ödem   reçete örnekleri sadece hekimler için yazılmış basit bir reçete örnekleridir.. Yoksa bu ilaçların isimleri, ilaçların kullanma dozları, veriliş şekilleri, dozları , yan etkileri  hastadan hastaya büyük oranda farklılık gösterebilir. Bu yüzden Anjio ödem  reçetesi uzman bir hekim tarafından hastanın özelliklerine göre yazılmalıdır.

 

ANJİO ÖDEM   VİDEOLARI, RESİMLERİ VE DİĞER GÖRSEL KONU ANLATIMLARI

 

DİĞER MERAK EDİLEN SORULAR

Anjio ödem  kimlerde sık görülür?

Genelde  Anjio ödem  çocuk ve yetişkinlerde   çeşitli alerjik  durumlara bağlı olarak sık görülür. Tabi ki kendine çok iyi bakan iyi beslenen şahıslarda da Anjio ödem   görülebilir. Ama Anjio ödem  kendine iyi bakan, iyi beslenen kişilerde sağlıklı bireylerde daha az oranda görülür.

 

Çocuklarda ve bebeklerde Anjio ödem   görülür mü ?

Anjio ödem  bebeklerde ve çocuklarda da yetişkinlerde olduğu gibi görülebilir. Anjio ödem   tanı tedavisi belirtileri yine yetişkinlere benzerlik gösterdiği gibi bazen çok farklılıkta gösterebilir.. Sadece Anjio ödem   tanı ve tedavisinde kullanılan ilaçlar, dozlar ve testler değişiklik gösterebilir. Anjio ödem   çocuklardaki tanısında çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı tarafından konmalıdır.

Anjio ödem   nasıl oluşur ?

Çeşitli nedenlerden dolayı alerji ve organlarda mukozada şişme  bağlı olarak  sonucu Anjio ödem  oluşur. Anjio ödem   bazen çok ağır seyredebileceği gibi bazen de çok hafif seyredebilir.  Bu durum kişinin bünyesine göre değişebilir. Genelde sağlıklı bir bünyeye sahip kişilerde Anjio ödem  hafif seyrederken bünyesi zayıf olan kişilerde daha ağır seyreder.

 

Anjio ödem    için  korunma yolları?

Anjio ödem  gelişimini engellemek için çocuk yetişkinler iyi ve dengeli beslenmelidirler, çevre temizliğine ve bireysel temizliklerine azami dikkat etmeliler, sigara alkol ve dumanlı ortamlardan uzak durmalılar, özellikle alejik maddelerden uzak durulmalı  gereğinde sağlıkları için aralıklı olarak doktor kontrolüne gitmelidirler. Eğer ailede  Anjio ödem    benzer şikayetlere sık rastlanılıyorsa doktor kontrolünün önemi Anjio ödem   için bir kat daha artmaktadır.

 

Anjio ödem  geçici midir?

Evet tedavi edilebilir nedenlere bağlı Anjio ödem geliştiği için  genelde Anjio ödem   uygun  tedavi ile tam düzelir ve  geçicidir. Ama bazen  Anjio ödem  kronikleşebilir yada  tekrarlayabilir. Eğer Anjio ödem   olan  hastalar hastalıklarının tekrar etmesini muhakkak hekimler tarafından iyi bir şekilde tedavi edilmelidirler.

 

 

Anjio ödem  ilaçları

Antihistaminik, steroid, adrenalin   gibi ilaçlar Anjio ödem  tedavisinde kullanılan bazı ilaçlardır. Tabi ki bunun dışında da Anjio ödem   tedavisinde    doktorlarca kullanılabilecek bir çok alternatif ilaç vardır. Hastalar bu ilaçları kullanarak Anjio ödem şikayetlerinde kurtulabilirler.

 

Anjio ödem   tedavisinde ilaçsız öneriler nelerdir ?

Anjio ödem  tedavisi için temel tedavi ilaç tedavisi olmakla birlikte hastalar kendi kişisel temizliklerine daha çok dikkat etmeliler, çevresel kirliliklerden uzak durarak, ayrıca iyi beslenerek Anjio ödem   iyileşme süreçlerini hızlandırabilirler.

 

Anjio ödem  ilaçları nasıl kullanılır?

Anjio ödem  için genelde hem şikayetleri hafifletecek hem de Anjio ödem   için tam düzelme sağlayan ilaçlar kullanılır. Anjio ödem ilaçları ağızdan (oral), damardan (intravenöz), kas içi (intramüskükler),  İnhaler , ve oral kullanılır. Anjio ödem   ilaçlarının kullanma şekli için lütfen aşağıdaki görsel video ve resimler bakınız.

 

Anjio ödem ilaçsız doğal tedavisi?

Anjio ödem  ilaç tedavisi ile daha hızlı ve etkili şekilde düzelir. hastalar daha erken normal hayatlarına dönebilirler. Anjio ödem    için İlaçsız tedavi etkisiz kalabilir ve hasta için ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Bu nedenle Anjio ödem   için temel tedavinin ilaç tedavisi olduğu unutulmamalı ama diğer önerilerle Anjio ödem   için iyileşme süreci hızlandırılabilir.

 

Gebelikte   Anjio ödem

Anjio ödem   normal dönemde görüldüğü gibi gebelik döneminde de görülür. Tüm özellikleri Anjio ödem   olan  normal yetişkinlere benzerdir. Önemli olan Anjio ödem   tedavisinde bebeğe zarar vermeyecek anne sütünü bozmayacak ilaçları tercih etmektir bunun dışındaki özellikler değişmez.

 

Anjio ödem  bulaşıcı mıdır. Anjio ödem nasıl bulaşır ?

Hayır Anjio ödem.....  bulaşıcı bir hastalık değildir, nefesle , dokunmakla, öpmekle,  aynı eşyaları kullanmakla, aynı kaptan yemek yemekle, aynı ortamda bulunmakla ve bunun gibi nedenlerle bulaşmaz.

 

Bitkisel Anjio ödem  tedavisi nedir ?

Daha öncede belirttiğimiz gibi Anjio ödem  için temel tedavi doktorunuzun vereceği ilaçlar oluşturur. Hiç bir tedavi doktorunuzun verdiği Anjio ödem tedavisinin yerini tutamaz ve tedaviyi terk etmeye mazeret olamaz.  Diğer alternatif bitkisel, diğer tedavileri (Ayurveda , Akupunktur , Geleneksel Anadolu Halk Hekimliği , Herbalism , Hipertermi , Siddha , Unani , Bitkisel tıp , Geleneksel Moğol Tıbbı , Çigong, Tui Na, Yoga , Ortomoleküler tıp, Oksijen terapisi , Ozon terapisi , Detoksifikasyon terapisi , Aromaterapi , Şelasyon terapisi , Homeopati , Kiropraktik , Osteopati , Diyet takviyesi , Elektromanyetik alanlar , Masaj , Reiki , Terapötik Dokunuş , Johrei , Manyetik Terapi , Ses Enerjisi Terapisi , Işık Terapisi , Aleksandr Tekniği , Refleksoloji , Feldenkrais Metodu , Craniosakral Terapi , Rolfing , Nöral Terapi , Hipnoz .. ) dünyada gelişmiş ülkelerde dahi özellikle bitkisel tedavi bazen Anjio ödem  tedavisi için kullanılmaktadır. Ama bu tedavilerin bazıları Anjio ödem   için sadece destek amacıyla bu işin ehli gerçekten eğitimini almış profesyonel kişilerce yapılmaktadır. Maalesef ülkemizde Anjio ödem   için  bu tür tedavileri verecek düzeyde eğitime ve olanaklara sahip kişiler çok  çok azdır. Özellikle sürekli olarak televizyon programlarında reklam veren ve her şeyi bitki taş vb gibi şeylerle iyileştireceğini söyleyen doktor, profesör gibi sıfatlar kullanan genellikle gümüş yüzük takan ve insanların dini duygularını da sömüren kişilerden uzak durulmalıdır.  aksi takdirde Anjio ödem    hastaları tedavi olayım derken  çok ciddi zehirlenmelere maruz kalabilirler. 2 tutam şu ottan 2 tutam bu ottan karışımlarla hastalar düzelseydi zaten  tıp diye bir şey olmazdı. Tıp doktorları da Anjio ödem    için  alternatif tedavilere karşı değiller sadece profesyonel olmayan kişilerce ve doğru şekilde suiistimal amacıyla kullanılmasından yakınmaktadırlar.

 

www.saglikmeydani.com

Anahtar kelimeler: Anjio ödem     tedavisi, Düşük   Anjio ödemin tedavisi,       Anjio ödem aku,t  alerjik   alerji Anjio ödem,  Ameliyatları  Anjio ödem   alerji.   Anjio ödem      tedavi,   Anjio ödem  alerjisi,   allerjik Anjio ödem,     alerjık Anjio ödem Ameliyatı,     Anjio ödem    hastalıgı,      Anjio ödem    hastalıkları, Anjio ödem ne iyi gelir. Anjio ödem kesin çözüm,  Anjio ödem nasıl düzelir,    Anjio ödem   nasıl gelişir.   Anjio ödem   nedır,,     Anjio ödem      ilaci,   kronik Anjio ödem Anjio ödem   başlangıcı tedavisi   Anjio ödema kesin çözüm, ,    Anjio ödem  için   belirtiler ve hastalıklar ,   Anjio ödem   ilaclari,    Anjio ödem     tedavisi ilaçları,    Anjio ödem    bitkisel,    yenidoğanlarda Anjio ödem,  Anjio ödem   tedavisi ,Anjio ödem    hastalığı duası, Anjio ödem   duası,,,,  bebeklerde Anjio ödem,,    çocuklarda Anjio ödem,,      Anjio ödem bitkisel tedavi,    Anjio ödem      alerji tedavisi ,   alerji Anjio ödem     tedavisi,   çocuk Anjio ödem    ,   Anjio ödem     çocuk,    Anjio ödem    krizi,    bebeklerde Anjio ödem,      Anjio ödem   bitkisel tedavisi,    kronik Anjio ödem    , Anjio ödem     tedavisi,    bitkisel   bitkisel Anjio ödem    tedavisi,     Anjio ödemın bitkisel tedavisi,      bitkilerle Anjio ödem  tedavisi ,      akut   Anjio ödem    alerjik belirtileri,     alerjik Anjio ödem     belirtileri,    çocuk Anjio ödemı,      alerjik Anjio ödemın belirtileri ,      akut    Anjio ödem     hastasi,   allerjik Anjio ödem      belirtileri,    Anjio ödem     hastalari,    Anjio ödem     alerji belirtileri,    alerji Anjio ödem      belirtileri ,   akut  Anjio ödem     şifalı bitkiler,    şifalı bitkiler Anjio ödem ,    kronik Anjio ödem     çocukta,  Anjio ödem  Anjio ödem    şifalı bitki ,  Anjio ödem     bronşit tedavisi,    astimin belirtileri,,    Anjio ödem     için şifalı bitkiler,    Anjio ödem    hastalığı tedavisi,    Anjio ödeme   iyi gelen bitkiler,    Anjio ödem     hastalığının tedavisi ,   Anjio ödem    hastanesi,       Anjio ödem    hastaligi nedir,    Anjio ödem     hastaligi belirtileri ,   Anjio ödem     bronşit belirtileri,    bronşit Anjio ödem    belirtileri,    Anjio ödem    hastaliginin belirtileri,    Anjio ödem    baslangici ,     çocuklarda Anjio ödem   tedavisi,    Anjio ödem    testi,    bebeklerde Anjio ödem   tedavisi,    Anjio ödem    makinası ,   Anjio ödem   öksürüğü  ,  kronik Anjio ödem,    alerjik Anjio ödem   nedir ,   Anjio ödem     belirtileri nelerdir,    kronik Anjio ödem,   Anjio ödem     alerjisi nedir,    bebeklerde Anjio ödem     belirtileri ,   Anjio ödem   testleri ,   ahmet maranki Anjio ödem  Anjio ödem   atakları ,   Anjio ödem    doktorları ,   Anjio ödem   ilaçları isimleri ,   Anjio ödema bitkisel çözüm ,    Anjio ödem    bronşiale,   Anjio ödem     bronşit,   bitkisel tedavi  ,  Anjio ödem    bronşit nedir,    çocuklarda Anjio ödem,m    Anjio ödem   ve tedavisi ,   Anjio ödem    atağı  , alerjik Anjio ödem   neden olur,    Anjio ödem    nedir nasıl tedavi edilir,    kronik Anjio ödem   bronşit tedavisi,    sinirsel Anjio ödem  Anjio ödem   ölümcülmüdür ,    Anjio ödem     tedavisi nasıl olur,    alerjik reaksiyon tedavisi ,   Anjio ödem    tedavi merkezleri,    alerjik Anjio ödem     belirtileri  nelerdir,   alerjik Anjio ödem     nedenleri ,   Anjio ödem     hastalığı geçermi ,   Anjio ödem   sprey isimleri  ,    alarjik Anjio ödem    Ameliyatı,    çocuklarda alerjik Anjio ödem     belirtileri,     Anjio ödem    geçicimidir,    çocuklarda alerjik kronik Anjio ödem ,   Anjio ödem    tedavisi  ,   alerjik Anjio ödem   bronşit tedavisi ,    çocuklarda Anjio ödem      hastalığı,    Anjio ödem      ve öksürük,    Anjio ödem    ilaçları nelerdir,    Anjio ödem     bronşit hastalığı,    Anjio ödem     tedavi yöntemleri  ,  kronik Anjio ödem      nedir,    alerji tedavi yöntemleri ,   kronik Anjio ödem    ,  Anjio ödem      hastalığı için şifalı bitkiler,     Anjio ödema    faydalı bitkiler,    Anjio ödemın   tedavisi varmı ,    Anjio ödem    bronşit ilaçları,      Anjio ödem    tedavisi varmı ,     Anjio ödem    başlangıcı tedavisi ,   Anjio ödema kesin çözüm,    kronik Anjio ödem     tedavisi ,   Anjio ödem      krizi belirtileri,    Anjio ödem      belirtileri ve tedavisi  ,n  ahmet maranki Anjio ödem     tedavisi,    Anjio ödem     alerji testi  ,  Anjio ödem    tedavisi için şifalı bitkiler ,    Anjio ödem    nasıl tedavi edilir  ,   nefes darlığı Anjio ödem     alerji nasıl tedavi edilir ,    Anjio ödem     tedavisinde şifalı bitkiler ,   Anjio ödem   atak tedavisi ,  Anjio ödem    ve belirtileri ,   Anjio ödem     tedavisinde kullanılan bitkiler,    bronşit hastalığı tedavisi ,   Anjio ödem    tedavisi şifalı bitkiler,     maranki Anjio ödem   tedavisi ,  Anjio ödem ilk yardım ,    Anjio ödem    öldürürmü ,    Anjio ödem     çeşitleri,    Anjio ödem     krizi tedavisi ,    Anjio ödem    aşısı ,   alerjik Anjio ödem   ilaçları ,   alerjik Anjio ödem   bronşit,    Anjio ödem    spreyleri , Anjio ödem    en iyi ilaç,  Anjio ödem iyi gelen ilaçlar,   Anjio ödem  krem merhem şampuanı,  Anjio ödem   iyi gelen ilaç ,   bebeklerde Anjio ödem    bronşit ,   Anjio ödem   bronşit şifalı bitkiler ,    çocuklarda Anjio ödem   bronşit ,   Anjio ödem   hastalığının nedenleri ,     bebeklerde alerjik Anjio ödem ,   Anjio ödem   için bitkisel tedavi ,,    Anjio ödem    geçermi,     Anjio ödem   doğal tedavi ,   Anjio ödem   tedavileri ,  

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

turkan ekinci 3 yıl önce yorumlandı

babam ve kardeşlerim den yabancı değilim bu hastalığa kızım 10 yaşında geçen ay tahlil sonuçları çıktı yani anjiyo ödem bugünde eli şişti çok endişeliyim annem sabaha kadar kardeşimin başını beklerdi bazen de babama sitem ederdi çocuğuma miras bıraktı bu hastalığı diye onu bu gece anladım yıllarca babanın ve kardeşlerimin ızdırabını gördüm çok üzülüdum ve bende niye yok diye olara karşı kendimi hep suçlu hissederdim ama hiç uykusuz kalmamıştım bugün çok farklı her her halleri gözümün önünden film şeridi gibi geçiyor annelik daha farklı

0 Kişi beğendi.